Поради з питань продажу квартир

Так як вартість первинного житла у місті Львові є зовсім недешевою, а пропозиції у місті переважають попит, то й ринок нерухомості в цілому перебуває у непростій ситуації. Та все ж, як відзначають фахівці, ситуація не є настільки критичною.

Зазначається, що сьогодні продати нерухомість у Львові цілком можливо, однак до цього питання слід підходити достатньо обережно. Так, для початку слід чітко визначитися з вартістю квартири, за яку Ви реально готові її продати. Експерти підкреслюють, що вона повинна бути обґрунтованою.

Також фахівці радять не ставити жорстких вимог до покупців, адже, відсіюючи багато пропозицій, можна затягти процес продажу нерухомості. Окрім цього необхідно ретельно і грамотно скласти текст оголошення, а потім його слід опублікувати в різних джерелах. До того ж, як радять експерти, в оголошення слід вставити наступне словосполучення: «продаж квартири у Львові без посередників».

Безпосередньо вести переговори з клієнтами необхідно виважено, спокійно та грамотно . У разі досягнення домовленостей рекомендується розпочинати процедуру оформлення попередньої угоди по отриманню задатку. Одним з найважливіших моментів у процесі продажу житлової нерухомості буде оформлення документів, у чому допомогу нададуть юристи та нотаріуси.

Категории: 

Опубликовано 25.12.2015 09:58